?

Log in

No account? Create an account
 
 
18 January 2011 @ 03:15 pm
фото-флеш-моб  
Любі маі! Шось давно не траплялося тут флеш-мобів. Ось натрапила на один цікавий у cikolata:) Суть такова:
Ви відмічаєтесь у коментах тут, я знаходжу у вас в жж будь-яку фотографію, зроблену вами ж, і ви у себе в жж постите розповідь про це фото, де воно було зроблене, за яких обставин, што, гдє і па чьом, короче все в цьому дусі :)

Шановна cikolata вибрала ось це у мене:


На цьому фото зображена моя хароша подруга і вапщє атлічьний чілавєк па жизні - Сніжана :) Ми знайомі вже... дофіга років :) Ше з дитинства. На перший погляд може здатися, шо Сніжану тут хтось дуже і дуже сильно дістав і, я вам скажу, так і є :Ь
Літом 2010 мої батьки і хлопець - усі звалили по різним мєстам і странам, лишивши мене дома одну-одіньошеньку, зі скаженою кицькою у сестри вдома, яку я щоденно мусіла годувати, не дивлячись на те, шо ця тварюка в будь-яку мить могла роздерти мої ноги да кастєй. У ці трудниє мінути, години і дні мого житія, єдиною підтримкою і розрадою (тут якраз треба пускать трагічєскую, скупую, но патетічєскую слєзу) була Сніжаночка майа :") Ми цілими днями гуляли, пили пиво, їли усілякі гадасці, тіпа МакДака, дивились фінал Чемпіонату Світу з футболу (да, саме отой, де голандці так паскудно грали!) і, канєшно ж, фоткались :) В момент роблення цього фото ми гуляли у нас на "Чайці" - це спорткомплекс, де імєєтся взльотне поле для спортивних літаків. Оце ми якраз гуляли по тому полю, узявши свої фотоапарати, і робили високоінтєлєктуальні інді-фотки. Я фоткала всьо без розбору, і в якийсь момент навели аб'єктів на бідну Сніжану, яка якраз тоді вопщєм-то атнюдь не була гатова до цього, і не мала великого бажання бути запічітльонной на мому фотіку, а особливо у такому бєспорядочному відє, коли її застали врасплох. Але, оскількі я клацала не переставаючи і не зважала ні на які прохання, Сніжана вирішила мені сказать всьо, шо вона думає па етаму поваду, об'ясняясь на мігах, сподіваючись, шо хоча б мої доісторичні корні взавут ка мнє і зупинять це безпардонне клацання. Шо, в приципі, і праізашло в ітогє.
Отака х**ня, малята :) Дуже увлікатєльна історія :Ь
Тепер ваша черга!!!
 
 
feeling: creativecreative
listening: Jack Johnson "Sitting, Waiting, Wishing"
 
 
 
mimo4ka: світ моїми очимаmimo4ka on January 18th, 2011 02:14 pm (UTC)
колись вже таке було..)
і дійсно історія чарівна)))) лю, як ти пишеш:)
мм..ню, спробуй мені вибрати))
ЛюЛю: photocolour_of_me on January 18th, 2011 03:09 pm (UTC)
Re: колись вже таке було..)
"чи було, чи не було ене-ене-енело!" :Ь
може колись в когось і було, але в мене - нікагда, тому вирішила викласти :)
розкажи про це http://lh4.ggpht.com/_BfwuPEYmbPk/TA6mCQIY9BI/AAAAAAAAEI8/lJWvLuJcwkw/s512/DSC_0055-2.JPG по-перше: як тобі вдалося таку красату зробити, по-друге: де це? з якого приводу? ну і всьо в цьому ж дусі :)
mimo4kamimo4ka on January 18th, 2011 03:38 pm (UTC)
лю його ніжність..)
оооо, це дуууууууууже увлікатєльна буде розповідь=))))

було все так:
коли моя сестричичка посварилась зі своїм хлопчиком, він приїхав під під'їзд і подарував їй квіточки. Які вона поставила у вазочку на столі у кухні. Стояли вони там...стояли..почали вже навіть трішки обпадати пелюсточки.. А одного дня мені схотілось їсти))) Прийшла я на кухню взяла яблучко, а воно було таааке гарне гарне, а в мене взагалі слабість до краси яблук), тож одразу їсти я його не стала. Натомість побігла у кімнату за дітьом) чи то вже потім побігла.. не важливо. Та я довго не могла намилуватись яблучком і крутила його то так, то так... Поруч з нами з яблучком падали пелюсточки квітів.. Я люблю такі пелюсточки, в них дуже цікаве забарвлення, вони неповторні якісь такі) І от мені захотілось на все це прекрасне дивитись разом. Схотілось, щоб яблучко знов могло розпуститись.. Здається вже в той момент перехотілось їсти)))) і я почала викладати різні малюночки навколо яблучка, а спочатку додала йому таких ще прекрасних листочків зверху)). Це фото закарбувало одне з положень.. тих настільки живих, але вже зірваних дітей природи:) Тоді у нас була гармонія... з дітьом) я, він і ця краса) І...я люблю дуже це фото, завжди уявляю його обкладинкою якогось диску, який мені б неодмінно схотілось скачати чи купити:)) і ніби я то все й не бачила..і фотографували не ми з дітьом...

п.с.всі події відбувались в мене вдома на кухонному столі))) сєкрєт: фон такого кольору, бо стіл скляний)
ЛюЛю: photocolour_of_me on January 18th, 2011 04:31 pm (UTC)
Re: лю його ніжність..)
круто :) фото справді дуууууже гарне і ніжне :) і я би теж обов'язково купила диск чи журнал з такою обкладинкою!! :))))
а ше одне питаннячко: "ми з дітьом" - це хто? :)
ЛюЛю: photocolour_of_me on January 18th, 2011 04:31 pm (UTC)
Re: лю його ніжність..)
пі.сі: я взагалі, якшо чесно, була впевнена, шо це студійне фото!
mimo4ka: безтурботністьmimo4ka on January 18th, 2011 06:46 pm (UTC)
так ще приємніше:))
ого! дякую:)
mimo4ka: безтурботністьmimo4ka on January 18th, 2011 05:19 pm (UTC)
Re: лю його ніжність..)
ии) приємно чути:))
умм))))) - він

о, ще подумала, що тобі могло б сподобатись, якщо ти сама не чула і не читала Таню-Маню)
ЛюЛю: photocolour_of_me on January 18th, 2011 05:22 pm (UTC)
Re: лю його ніжність..)
аааа))
то он воно, шо за дітьо :))) дуже приємно познайомитись :)
mimo4ka: :) ручкаmimo4ka on January 18th, 2011 06:48 pm (UTC)
давно пора:))

колись я його часто особисто з кимось знайомила.., а зараз вже якось менше почали звертати на нього уваги.. Та й ми на разі загубили спільну мову, здається..\
ЛюЛю: ameliecolour_of_me on January 18th, 2011 05:22 pm (UTC)
Re: лю його ніжність..)
і дякую, я обов'язково почитаю і послухаю :)))
Вікторія: pic#106074630dzvinca on January 18th, 2011 02:19 pm (UTC)
валяй!
ЛюЛю: photocolour_of_me on January 18th, 2011 02:59 pm (UTC)
http://cs4528.vkontakte.ru/u91468832/121195494/x_d1fd412f.jpg давай вотета!!! то, шо ти там в центрі - це понятно, але шо то за люді, чьо їх так багато, де то і по какому поводу сабралісь вапщє? :)
Вікторія: pic#106074630dzvinca on January 18th, 2011 05:09 pm (UTC)
паскольку такий флеш моб був у мене вже десь в жожо, то відпишу тутки)
це було після нашого максимального періоду розставання з Ж. терміном у сім днів, здається)))

ми вирішили потусіть в любімому гадюшнику нк*Астарта*, то був якийсь ніфіговий днб(хоча я взагалі не фанат) тому зібрали ми усє вмєстє, пацани днуть а дєвкі в'їбать коли-рокенроли)
начьньом зліва-направо муж і жона(які вже мають бейбі) Слейтер та Єлізавєта, далі я мій Ж. і супєр мєго черновіцкій райтер Феп з реп-бабою(яка читає реп) Юлічькою, за кадром лишився Сєрьожка мій друг бармен, Стасік драменбасік і Назар)
тобто така собі тусовка наркоманів і їхніх чік.ахаххаха.

впринципі я на діскотєкє була 40 мінут т.я. Сірьожа зробив оч хароший коктейль від якого я отключілась.)))
ЛюЛю: йеееcolour_of_me on January 18th, 2011 05:24 pm (UTC)
огооу :) інтірєсно :))) реп-баба - то вапше круто!! но ти, канєшно, внє канкурєнції! :))) вапше фотка крута, усі так глямурні, шо й ну! :)
Вікторія: pic#103926524dzvinca on January 18th, 2011 05:41 pm (UTC)
насправді))це був один з таких вечорів коли на п'яну голову всьо чьотко)))але впринципі я з цими людьми майже не спілкуюсь)))
Yanasix_secrets on January 19th, 2011 12:38 am (UTC)
Мне стало интересно)
ЛюЛю: photocolour_of_me on January 19th, 2011 12:21 pm (UTC)
пролистала кууучу всего, но из головы всё никак не выходит это вот http://cs4152.vkontakte.ru/u4057659/122553098/x_55f7ed9d.jpg фото! :) что это? кде? ну и вообще, рассказывай) тока не тут, у себя в жж! :) ато тут некоторые уже смухлевали. ты там под этой фоткой вродь что-то писала, но конкретной истории я так и не нашла. так что давай :))
nu_takoenu_takoe on January 24th, 2011 11:19 am (UTC)
давай
ЛюЛю: photocolour_of_me on January 24th, 2011 01:55 pm (UTC)
ох))
я й не знаю, стіки передивилась... мені оця інтірєсна дуже вже
http://ljplus.ru/img4/n/u/nu_takoe/IMG_9670.JPG
або оця
http://pics.livejournal.com/nu_takoe/pic/0001akbt/
вибирай ти :) або пиши про обидві, как хош :))
nu_takoenu_takoe on March 4th, 2011 02:43 pm (UTC)
пра першу :
Минула весна . львів, фестиваль короткометражок ,ми приїхали як учасники. фото в готелі шо біля Цирку , К. фотає - я махаю галавой.
пра 2гу : коли зфотали вже не памятаю. Це ми з К. в неї вдома. шо робили не памятаю )